Mirë se vini tek ne

NE OFROJMË PRODUKTET ME CILËSISË MË TË MIRË

Jurong Materialet më të mira të përbëra Co., Ltd.e vendosur në qytetin jurong, provincën Jiangsu, ngjitur me Nanjing dhe afër aeroportit ndërkombëtar Nanjing lukou, trafiku është shumë i përshtatshëm.

Ne kemi ekip profesional kërkimor dhe zhvillim dhe ekip teknik profesional, ne mund të pranojmë dizajnin e klientit dhe të bëjmë dizajnin për kërkesat e klientëve.

Jeni të mirëpritur të vizitoni kompaninë dhe punëtorinë tonë!

produkte të nxehta

GRANULA TË GJAT GFRP (FIBRA QELM-TË PËRFORCUARA-POLIMER)

Granulat GFRP mund të prodhojnë lloje të ndryshme të produkteve të veçanta, të tilla si pafta makinash, pjesë të makinave larëse,i vogël kuzhinë elektrike aparate dhe etj..

MËSOJMË
MË SHUMË+